Wyzwaniowo w UHK Gallery

Witajcie kochani,

Dla tych z Was, które jeszcze nie wiedzą, na sklepowym blogu UHK Gallery trwa wspaniałe wyzwanie pod nazwą: „Trzy Kwiaty W Barszcz”. Jako że bardzo lubię ten sklep, jego produkty oraz prace dziewczyn, które czuwają tam nad wszystkim, postanowiłam po raz kolejny wziąć udział w wyzwaniu. Może tym razem mi się poszczęści :)))
Wyzwanie to, było dla mnie o tyle trudne, że jak zauważyliście w moich pracach najczęściej używam kwiatów jako ozdób – tylko że nie w ilości 3szt a najczęściej 5-10 ;-)) Nie było łatwo, ale w końcu się udało 🙂 Oto dwie moje karteczki które zgłaszam:

Pierwsza, to kartka ślubna, zrobiona z papierków pt: „Usłane Różami” Galerii Papieru, półperełek i wykrojnika Spellbinders Fancy Tag. Widać na niej również moje pierwsze podejścia do maszyny ;-)))

Druga karteczka jest kartką urodzinową, również z przeszyciami maszynowymi. Zrobiona została z papierów Latarni Morskiej z kolekcji pt: „Idylla”, a zielone listki Marianne D i kwiatuszki Sizzix Flower 3-D. z papierów „Kapuśniaczek” – Galeria Papieru. Ostatnio tak bardzo brakuje mi słoneczka. Za oknami najczęściej szaro i zimnawo – chciałam aby było naprawdę cukierkowo i słodko.

To jeszcze nie koniec mojego blogowania dzisiaj, ponieważ ten dzień był dla mnie wyjątkowy i chcę się z Wami nim podzielić 🙂 Ale to za chwilkę 🙂