Uwieńczenie sezonu komunijnego….

Witam Was piątkowo 🙂
Wiem, że sezon na pamiątki komunijne już minął. Ja jednak chciałam Wam jeszcze pokazać efekt mojej trzydniowej pracy nad wieeeelkim albumem komunijnym w formacie A4.
Do stworzenia albumu użyłam moich ukochanych ostatnio kolekcji: Letni Poranek, jak również Powiew Orientu….. Całość poprzekładałam kalką ozdobną z nadrukowanymi wierszami oraz ozdobiłam tekturkami…..

Robiąc w tym roku albumy, pomyślałam również o ich przechowywaniu, aby nie musiały leżeć rzucone bezmyślnie na półce i kurzyć się – lecz aby można było zajrzeć do takiego albumu po latach i bezpiecznie go przechowywać – więc wymyśliłam…. skrzynię drewnianą, którą ozdobiłam tak, aby całość tworzyła jeden zgrany komplet…. Sami oceńcie, czy Wam się podoba 🙂 Dzisiaj dużo oglądania :)))

Dziękuję wszystkim, którzy dotrwali do końca 🙂
Mam nadzieję, że nie zanudziłam nikogo 🙂 Jeżeli tak się zdarzyło,  to przepraszam ale bardzo chciałam Wam pokazać efekt mojego twórczego 3dniowego szału z klejeniem i ozdabianiem :-)))
Jeżeli jeszcze nie wiecie, podpowiem tylko, że od dzisiaj w Magicznej Kartce 
trwa akcja „Wielki Tydzień Darmowej Dostawy” 
– od dzisiaj (14-06) AŻ do następnej niedzieli (23-06) – a to dlatego, żeby dać Wam szanse zrobienia sobie zapasów magicznych papierów, ponieważ już niebawem wybieram się na urlop i ponad tydzień, nie będą realizowane w sklepie zamówienia – dopiero po moim powrocie, dnia 10 lipca 🙂 Także zapraszam Was bardzo serdecznie. Wszelkie szczegóły dostępne są na sklepie oraz na naszym sklepowym blogu….
Buziaki i miłego weekendu dla Was :)))