Urodzinowy zestawik

Witajcie moi drodzy!

Co można podarować młodej 16letniej kobietce na urodziny? Solenizantka lubi pisać wiersze oraz kolory czerwony, czarny i szary. Dość długo nad tym myślałam ale w końcu o drugiej w nocy przyszedł mi pomysł 😉 Postanowiłam oprócz kartki obdarować ją całym zestawem urodzinowym, tzn. ozdobną karteczką wraz z notesem na wiersze – a to wszystko zapakowane w ozdobnym pudełku szufladkowym 🙂 Całość zestawu wykonałam z papierów Magia Barw 10 oraz Magia Barw 23. Podarunek zajął mi nieco czasu, bo aż 7h ale muszę przyznać że jestem z niego zadowolona. Mam nadzieję, że kolorystycznie mi wyszło a solenizantka będzie zadowolona z prezentu. Powędrował on aż do Niemiec i modle się aby dotarł cały i zdrowy ;)))

PS.
Chciałam tylko poinformować, że na blogu sklepowym Magiczna Kartka można przysyłać zgłoszenia, bo trwa nabór do Design Team’u Magicznej Kartki. Szczegóły TUTAJ 🙂 Będzie nam bardzo miło powitać w zespole pierwsze projektantki 🙂

Aha – i jeszcze jedno. Jakbyście chcieli kiedyś wysłać paczkę (choćby małą) za granice Polski, nie róbcie tego przez Pocztę Polską. A jeżeli nie będziecie mieli wyjścia, zaopatrzcie się w dużą ilość gotówki bo ja wczoraj prawie zemdlałam przy okienku ;))