Nadal w odświętnej atmosferze…

…. ale dzisiaj przychodzę z dwoma moimi wyrobami urodzinowymi (jeszcze zaległymi) oraz jak zwykle z radosną nowiną – taką najświeższą :-)))
Miałam odejść od komputerka i w końcu coś sprzątnąć w domu ale nie mogę wytrzymać żeby Was o tym nie poinformować :)))) Zaistniało w sieci nowo otwarte miejsce – forum Silesian Craft – dla osób z całego śląska, które chcą się dzielić swoimi pasjami i poznać ciekawych ludzi ze swoich okolic. Główną dowodzącą jest tam, na pewno znana większości z was – Viol 🙂 Jako, że urodziłam się i mieszkam na śląsku, nie mogło mnie zabraknąć w tym cudownym miejscu, wśród tak wspaniałych osób. 

W swoim skromnym imieniu zapraszam na do Silesian Craft wszystkich mieszkańców naszej śląskiej krainy aby dołączyli tam tak jak ja to uczyniłam 🙂 Mam nadzieję, że wszyscy będziemy miło i twórczo spędzać tam czas. 
A więc – poznajmy się :-))

A poniżej dwie karteczki urodzinowe w moim wydaniu. Obie karteczki z okazji 50-tych urodzin. Pierwsza z embosowanymi śnieżno-czerwonymi różyczkami – dla kobiety, stworzona z papierów Primy – delikatna, ażurowa z pudełeczkiem i wstążką do kompletu.
Druga natomiast – dla mężczyzny, powstała z przepięknych papierów UHK – „Green Expectations”, i zegareczkami również od Primy 🙂

Bardzo dziękuję za maile, które do mnie piszecie i za przemiłe komentarze pod każdym postem – zarówno za te na temat moich prac, jak i za te, na temat naszych papierów 🙂 Chodzę cała dumna i przeszczęśliwa, że mnie odwiedzacie tak często i licznie; ale najbardziej z tego, że oboje z Witkiem możemy dzielić się z Wami naszymi pracami 🙂
Pozdrawiam Was i życzę udanego tygodnia, pa 🙂