Kalendarze, zapiśniki, notatniki, pamiętniki :-)))

Witam Was poświątecznie 🙂

Tak jak obiecałam w poprzednim poście – dzisiaj wstawiam do pokazania małe upominki, które to poczyniłam w tym roku dla moich bliskich. W tym roku postawiłam na zapiśniki oraz kalendarze – tak tak, robiłam je po raz pierwszy :))) Trochę czasu mi one zajęły i troszkę pracy w nie włożyłam ale było warto bo robiło się je całkiem przyjemnie 🙂 Powstały więc dwa kalendarze i jeden pamiętnik 🙂 Chyba mi się udały, bo bardzo się wszystkim podobały 🙂 Oto i one:

Mam również przyjemność przedstawić Wam w końcu zapiśnik, który powędrował do zwyciężczyni mojego Candy za III miejsce. Ewo – pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję że zapiśnik Ci się spodobał 🙂 Oto on:

Na koniec dodam jeszcze tylko, że kalendarze i notatnik dla Ewy powstały w całości z kolekcji naszych papierów „Zaczarowany Ogród”. Muszę Wam zdradzić, że jestem bardzo zauroczona tymi papierami – projekty z nich tworzą się prawie same.
Niebieski pamiętnik z pieskiem i kotkiem powstał ze ślicznych błękitów, kolekcji Galerii Papieru – „Usłane Różami” – mojej ulubionej 🙂

Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru, do napisania 🙂

Comments

 1. JAKIE ŚLICZNE PREZENTY:)

 2. Piękne prezenty przygotowałaś:)

 3. gdzie można kupić Wasze papiery?

 4. Przepiękne prezenty 🙂

 5. U la la 🙂 Piękne! Ten ostatni to mój faworyt 🙂

 6. prezenty śliczne. Też bym się cieszyła…

 7. Ładne te zapiśniki, z kotkiem i pieskiem podoba mi się najbardziej – to pamiętnik?

 8. Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za tak miłe słowa, jesteście kochane :*** Aleksja – tak zeszyt przygotowany pod pamiętnik 🙂
  Ludkasz – papiery leżą już sobie u mnie w domu – ale niestety czekam jeszcze na firmę od internetowego sklepu. Jako, że jest okres zimowo, świąteczno noworoczny to niestety każdy działa jak działa….. Ale jeżeli jest ktoś chętny to proszę pisać na meila o papiery.

 9. achh cudneee a te papieryyy ;D

 10. Śliczne notesy, kalendarze i oczywiście papiery, które też bym chętnie widział w swojej kolekcji przydasiowej 🙂

 11. Święta święta i już po a Ty zakasałaś rękawy do pracy widzę…..pięknie Ci wyszły notesy zresztą jak zawsze…..wszystko cudne.

 12. wszystko śliczne! a ten przepiśnik to bajka – jest wspaniały 🙂

 13. Śliczności, zwłaszcza ostatni zapiśnik mi się spodobał od pierwszego wejrzenia 🙂

 14. O mamo i córko, jakież one są fantastyczne 🙂

  Ostatni – różany – cudo… normalnie cudo… 😀

 15. Kochana Magiczna Karteczko, jeszcze raz ogromnie Ci dziekuje za wspanialy prezent! jest bardzo ladnie wykonany, delikatny i … po prostu super!
  Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie. Ewa

 16. Dziękujemy za zgłoszenie na wyzwanie 🙂

 17. Piękne kalendarze..mój faworyt to pierwszy!Podoba mi się te różyczkowe tło!

Speak Your Mind

*