Kalendarze, zapiśniki, notatniki, pamiętniki :-)))

Witam Was poświątecznie 🙂

Tak jak obiecałam w poprzednim poście – dzisiaj wstawiam do pokazania małe upominki, które to poczyniłam w tym roku dla moich bliskich. W tym roku postawiłam na zapiśniki oraz kalendarze – tak tak, robiłam je po raz pierwszy :))) Trochę czasu mi one zajęły i troszkę pracy w nie włożyłam ale było warto bo robiło się je całkiem przyjemnie 🙂 Powstały więc dwa kalendarze i jeden pamiętnik 🙂 Chyba mi się udały, bo bardzo się wszystkim podobały 🙂 Oto i one:

Mam również przyjemność przedstawić Wam w końcu zapiśnik, który powędrował do zwyciężczyni mojego Candy za III miejsce. Ewo – pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję że zapiśnik Ci się spodobał 🙂 Oto on:

Na koniec dodam jeszcze tylko, że kalendarze i notatnik dla Ewy powstały w całości z kolekcji naszych papierów „Zaczarowany Ogród”. Muszę Wam zdradzić, że jestem bardzo zauroczona tymi papierami – projekty z nich tworzą się prawie same.
Niebieski pamiętnik z pieskiem i kotkiem powstał ze ślicznych błękitów, kolekcji Galerii Papieru – „Usłane Różami” – mojej ulubionej 🙂

Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru, do napisania 🙂