Witajcie w pierwszym dniu tygodnia. Serdecznie dziękuję Wam za wszystkie cudne komentarze które dla mnie zostawiacie, dodaję mi to bardzo dużego powera i pomaga przejść przez trudny okres w moim życiu. Bardzo mało mnie tutaj, bo więcej mnie w realu niż w wirtualnym świecie ale mam nadzieję że niebawem to się zmieni i będę mogła znowu normalnie funkcjonować. Zbliża się pora zimna: jesienna i zimowa, a ja jestem raczej ciepłolubna. Mam wrażenie jakbym miała zapaść w sen zimowy za chwilkę. Bardzo dużo śpię, rozmyślam….

Wczoraj popełniłam kolejnego własnego Digi Scrapa na wyzwanie do Scrapujących Polek pt: „Digi#3 – Vintage”. Ciesze się, że zdążyłam z nim bo ten temat bardzo lubię….
Na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze swojego ulubionego stylu w scrapach i cardmakingu. Biegam między słodkościami, chic, glam a tematem vintage. Oba style przyciągają mnie do siebie bardzo mocno i oba uwielbiam. Mimo to, mam nadzieję, że sprostałam wyzwaniu i digi scrap vintage wyszedł mi dobrze. Lubię rzeczy które płyną prosto z serca.

Miłego popołudnia kochani!!